מנחי מכון פירם

Casual Business Meeting
Modern Work Space
Getting Coffee
Conference
Giving a Presentation
Working Together

מנחי המכון נבחרים בקפידה רבה. נסגיר כמה מסודותינו:

אנו מחפשים ומגייסים לשורותינו אנשים שהם בראש ובראשונה מודעים לעצמם, בעלי יכולת אינטרוספקטיבית (התבוננות פנימית רחבה), בעלי יכולת ליצור קשר חם ואיכפתי עם הלקוחות. מעבר לכך אנו מחפשים אנשים בעלי סקרנות רבה ונכונות ללמידה מתמשכת לאורך כל חייהם. כל מנחי המכון צריכים ליהנות מיכולת מיוחדת של הנחיית קבוצות וכושר פרזנטאטיבי להציג נושא באופן מאתגר. כל אחד ממנחי המכון נדרש להכיר את כל תחומי העיסוק הרחבים של המכון (איננו מוכנים לקבל לשורותינו מומחים גדולים אך שתחום התמחותם צר וסופי ואם אנו מקבלים אנשים שכאלו הרי זה מכיוון שהם מוכנים לגדול ולצמוח לכלל מנחה אינטרדיסציפלינרי). עם זאת, במשך השנים כל אחד ממנחי המכון פיתח לו נישה או קתדרה ייחודית אותה הוא מוביל במכון.

כל מנחי המכון עוברים תהליך הכשרה ארוך בן אלפי שעות. אנו נהנים להקדיש את ימי השישי ללמידה הדדית שלנו.

אנשי המכון הינם אנשים איכותיים וערכיים. כולנו יונקים מתוך אותה באר של ערכים ואמונות מקצועיות אך כל אחד מאיתנו יבוא לידי ביטוי באופן ייחודי בעת עבודתו. כאמור למעלה, כל מנחה במכון יכול לעשות את כל פרופיל העיסוקים של המכון (ראה סל שירותים). עם זאת, אנו משתדלים להתאים לכל משימה ולקוח את המנחה שהתחום קרוב יותר לליבו והוא יכול להציג עבודה אפקטיבית ומותאמת.

להלן רשימת מנחי המכון ותיאור קצר של כל אחד מהם, (לנוחיותכם הרשימה מסודרת לפי סדר ה- א', ב'):

פספורט עדכני - מילכה פאר.jpg

יועצת ארגונית ומנחת קבוצות

מילכה פאר

בעלת תואר שני בייעוץ ארגוני מאוניברסיטת תל אביב. 
בעלת ניסיון עשיר בעבודה עם מדריכים ומחנכים.כמו כן התמחתה בעבודה עם מערכות חינוך בלתי פורמליות. 
יועצת ארגונית לארגונים בתהליכי שינוי, מנחת קבוצות, עוסקת בפיתוח הדרכה והובלת אירועי הדרכה ולמידה למנהלים ועובדים במגוון ארגונים. 
מתמחה בהנחיית סדנאות להכשרת מורים ותלמידים בכלים להפחתת אלימות לסוגיה וקידום אקלים בטוח בכיתה. 
בשעות הפנאי אוהבת לטייל עם המשפחה, לטפח גינה ולעסוק בקרמיקה.