שיתופי פעולה

פעילות אתגרית

מכון פירם מקיים סדנאות וימי עיון הממוקדים בפעילות אתגרית בשדה – ODT) Out-Door Trainig). בפעילות זו הצוותים והמנהלים נדרשים לזנוח את משרדיהם והמקומות המוכרים להם ולהתייצב בפני הזדמנות מיוחדת – להכיר את עצמם בסיטואציות מאתגרות, בלתי מוכרות, המחייבות שיתוף פעולה, חשיבה המצאתית, יזימה, פתרון קונפליקטים, מנהיגות והעצמת עבודת צוות.
מכון פירם חובר לגופים המתמחים בהפקת פעילויות אלו לצורך כך.
מכון פירם מנתח את צרכי הלקוח ומגבש את הפעילות בשדה תוך מכוונות להשגת המטרות שסוכמו. הפעילות מתקיימת תוך הנחייה מקצועית של מנחי המכון המשבצים בתוך הפעילות נקודות של התבוננות ולמידה עצמית וקבוצתית.

Learn More
Together at the Top
Students Taking Exams

מינוסטרס – התמודדות עם חרדת בחינות

מכון פירם עוסק רבות בפיתוח אסטרטגיות למידה אפקטיביות לא פעם, כאשר אנו מעבירים סדנא בנושאים אלו, פונים אלינו תלמידים וסטודנטים הסובלים מחרדת בחינות. אכן, יש קשר מעניין בין שני תחומים אלו – לעיתים חרדת בחינות עלולה להתפתח בין השאר עקב למידה בלתי אפקטיבית. הלומד המכין עצמו לקראת בחינה מכריעה, לומד ולומד אך מרגיש שכלל אינו מצליח להתקדם ולהפנים את החומר. הדבר נובע מכך שלא אימץ לעצמו דרכי למידה הולמות. עקב כך הוא חש שחרדתו הולכת וגואה. מכון פירם מקיים סדנאות להתמודדות עם חרדת בחינות. עם זאת, מצאנו שחלק מהתלמידים זקוקים בתחום זה לעזרה פרטנית ואינם יכולים להסתפק בסדנא קבוצתית. לא די בכך, פעמים רבות תלמיד הסובל מחרדת בחינות אינו מוצא קבוצה סדנאית בתחום זה, אליה הוא יכול להצטרף.
אנו קשורים בקשרים מקצועיים עם אתר מינוסטרס. אתר זה מציע תוכנית הדרכה ואימון אישי שוכנת מחשב המוגשת דרך האינטרנט. במהלך התוכנית מקיים המודרך דיאלוג אינטראקטיבי דרך האינטרנט עם התוכנית, כאשר הוא נדרש לבצע מטלות שונות, להשיב על שאלונים המעריכים ממדים שונים של תפקודו ולהתנסות בתרגילים מגוונים. כך, שלב אחר שלב, בהתאם להתקדמות המודרך וסגנונו, רוכש המודרך אסטרטגיה כוללת של התמודדות עם חרדת הבחינות שלו. המודרך מקיים את תהליך למידתו והתפתחותו מביתו, בקצב האישי שלו, ממחשבו האישי ובזמנו החופשי.
אתר מינוסטרס מציע אף כלי להערכת רמת חרדת הבחינות של הפונה. הפונה מתבקש לענות על שאלון ממוחשב קצר שבסופו הוא מקבל פלט המציג את רמת החרדה שלו בהשוואה לנורמה תוך הסבר לגבי המשמעות של התוצאות. שאלון זה עומד לרשות הפונים לאחר הרשמה קצרה, בחינם וללא כל התחייבות.